خانه / Uncategorized / نظرسنجی در مورد میزبانی بازی های جام باشگاههای آسیا2018 امروز پایان می یابد

نظرسنجی در مورد میزبانی بازی های جام باشگاههای آسیا2018 امروز پایان می یابداین منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا در کوالالامپور گفت: یک شرکت امنیتی اروپایی به کنفدراسیون آسیا پیشنهاد داده بود که بازی های تیم های ایران و عربستان و قطر و امارات ، در یک زمین بی طرف انجام شود که ای اف سی آن را نپذیرفت.
وی افزود: به همین دلیل احتمالا به نظر می رسد کنفدراسیون آسیا بازی در زمین بی طرف را رد کرده باشد.
این متخصص فوتبال آسیا همچنین گفت: البته همزمان با این موضوع یک گروه کارشناسی بی طرف از ای اف سی پس از سفر به کشورهای مورد نظر گزارشی در این زمینه به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرد که اکنون این گزارش به صورت ایمیلی به نظر سنجی اعضای کمیته اجرایی ای اف سی گذاشته شده و در صورت تمدید نشدن مهلت پاسخ به آن امروز پایان می یابد.
به گفته وی پس از اعلام نتایج نظر سنجی اگر کشوری آن را قبول نداشته باشد ،تیمش از بازی ها حذف خواهد شد.
وی گفت: برخی شواهد از جمله اظهارات یک مقام ورزشی عربستان در مورد بازی تیم ملی این کشور در قطر نشان می دهد که احتمالا عربستان در بازی در زمین قطر موافق است.
ترکی آل شیخ یکی از مقام های عربستان در صفحه توئیتری خود دراین زمینه نوشته است: نظرم به عنوان رئیس ورزش عربستان سعودی که هیچ ربطی به سیاست ندارد این است که مانعی در بازی تیم فوتبال عربستان در قطر نمی بینم مردم قطر و مردم خودمان عاشق ورزش هستند. مهم این است که از سلامتی بازیکنان خود مطمئن باشیم.
آساق** 1599**انتشاردهنده: 1577**حسن حسین زادهانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *