فراخوان صهیونیست‌ها برای یورش به مسجدالاقصی در عید قربان

به گزارش ایسنا، به نقل از الیوم السابع، ده‌ها تن از شهرک‌نشینان تندرو یهودی تحت حمایت شدید نیروهای پلیس ویژه رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربة اقدام به هتک حرمت مسجد الاقصی و گشت‌زنی در صحن این مسجد کردند و پس از یورش و پایان کار خود از درب “السلسلة” خارج شدند.

این یورش‌ها همزمان با فراخوان “گروه‌های هیکل” برای یورش گروهی به مسجدالاقصی در سالروز آنچه که “تخریب هیکل” می‌نامند، صورت گرفت که مصادف با عید قربان در هفته آتی است.

در همین راستا، اداره اوقاف اسلامی در شهر قدس اشغالی اعلام کرد که ۷۷ شهرک‌نشین از جمله ۲۵ دانشجوی یهودی صبح روز دوشنبه به مسجدالاقصی یورش آوردند و گشت‌زنی‌های تحریک‌آمیزی را در صحن‌های این مسجد انجام دادند و اظهاراتی را در مورد “هیکل” کذائی مطرح کردند.

در همین حال، پلیس رژیم صهیونیستی به اعمال محدودیت‌های خود جهت ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجدالاقصی ادامه داده و کارت‌های شناسایی آنها را گرفته و قبل از ورود نمازگزاران به این مسجد، کارت‌های شناسایی آنها را بررسی کرد.

به رغم محدودیت‌های رژیم صهیونیستی ده‌ها تن از نمازگزاران اهل شهر قدس و داخل اراضی اشغالی از صبح زود به مسجدالاقصی آمده و به عبادت پرداختند.

انتهای پیام

Related Post

پاسخی بگذارید